Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Kvalitní vybavení pro psa

Ahoj, k narozeninám jsem od přítele dostala vysněného pejska (amer. boston terriera) a samozřejmě jsme okamžitě sehnali vodítko, postroj atp., poslední dobou jsem ale koukala a všimla jsem si, že obojek naši Ronny docela táhne a není jí moc pohodlný přestože jsme prvně měli pocit, že jí sedí perfektně, navíc z něj už teď trčí všude nitky a celý vypadá sešle a to ho máme pouze cca 2 měsíce, no hrozný když si vzpomenu, kolik jsem za něj platila. Chtěla bych tedy moc moc poprosit o tip na jakýkoli eshop/obchod, kde bych sehnala opravdu kvalitní vybavení pro pejska, na ceně tolik nesejde, hlavně, aby měl ten eshop kdyžtak pobočku v Brně (občas jezdím i do Ostravy, tak klidně i tam), abych se mohla na věci kouknout, osahat a nejlépe s Ronny rovnou vyzkoušet, ať zase zbytečně nevyhodím peníze jako posledně, děkuji moc!
Žena, Celkem 64 příspěvků na Poraď.cz. 20.04.2018 21:41
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Ahoj, já většinu věcí kupuju na 4dox, jelikož mám podobnou zkušenost jako ty a tam ty postroje právě dělají na míru, takže jsem jedno odpo vzala Lilly na prodejnu v brně, změřili mi ji tam atp. a teď jí opravdu sedí perfektně, navíc kvalita supr a můžete si vybrat snad všechno od barvy až po vyšití jména vašeho pejska právě na obojek nebo postroj. Kupovala jsem tam nějaký věcičky i pro sebe, výcvikovou vestu na léto i na zimu a taky pecka, vždycky se mě na ni někdo na cvičáku ptá a ani se nedivím, ty výšivky na zádech jsou fakt boží. Postroj máme tedy tento http://www.4dox.cz/objednav...postroj a jak už jsem zmiňovala, za mě jednička!
Žena, Celkem 70 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
To vypadá super, koukala jsem i na vestu a ta výšivka na zádech je boží! I ta výcviková bunda vypadá dobře, teď už jen co vybrat :-D Děkuji!
Žena, Celkem 64 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Souhlasím, tam jsem pro naši Amy nakupovala taky a všechno zatím paráda - máme obojek a postroj + já tu výcvickovou vestu, kterou taky zbožňuji. Navíc na to že už máme věci nějakou tu dobu, tak pořád oboje (postroj i obojek) vypadá téměř nově, jen tak se věci neošoupaly/ neopoužívaly - spokojenost, kvalita moc dobrá.
Žena, Celkem 40 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci