Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Problém byl přidán k návodu Jak krmit kočku

alergie na stravu

Jelie (neregistrovaný uživatel)
Jelie
Naše kočka má neustále řídkou stolici, veterinář se domnívá, že je to alergie na potravu a doporučil hypoalergenní granule. Nší Jelince ale moc nechutnají a jsou dost drahé. Nemáte zkušenosti s dietou?
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 04.01.2014 17:57
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Zdravím, řeším něco podobného, nemáte někdo tip na HA granule pro psa, konkrétně se jedná o zlatého retrievra?Bez kuřecího masa a bez lepku.
Žena, Celkem 67 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Zdravím, mám také alergika. Krmím granulemi Husse, konkrétně https://czech.husse.com/lam...nt-4160 . Skoro rok jsem testovala snad všechny u nás existující značky, ale po téhle nemáme žádné potíže, krásnou srst atd. Ještě jsme zkoušeli vzorek husse ocean care s lososem a ryží a taky to mělo úspěch. A to nám nikdy dřív nechtěl žrát granule s losoem, je pravda že ne každému pejskovi to voní.
Žena, Celkem 60 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
U nás právě losos vítězí :-D ! Naší fence kupujeme husse a nebo britcare. Jak to vyjde.. Zkoušíme nové příchutě, nové značky... Jinak Ocean care mělo u nás taky úspěch, akorát jsme objednávali mini. Naše dvanáctiletá jezevčice má špatné zoubky a velké granulky nepokouše. Srst pěkná a jelikož tam je losos a ne kuře, po kterém má mazlík průjem, tak prospívá dobře. Vhodné i pro pejsky se zažívacími problémy. Za mě fajn značka.
Žena, Celkem 38 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci